Kontakt

F4B Leasing Broker
ul. Piechowskiego 34
83-400 Kościerzyna
tel. 58 500 80 66
gdynia@f4b.pl

 

Arek F4B

Szanowni Państwo,

zapraszam do kontaktu ze mną. Nazywam się Arkadiusz Maliszewski i z radością pomogę Państwu we wszystkich sprawach związanych z leasingiem.

Od wielu lat jestem związany zawodowo z ogólnie pojętymi finansami, począwszy od ich pozyskiwania, aż po rozliczanie. Swoją przygodę z tą profesją rozpocząłem od rozliczeń rachunkowych, z czasem swoje działania rozszerzyłem o ubezpieczenia, a następnie o doradztwo leasingowe. Przebyta droga zawodowa daje mi poczucie doskonałej znajomości procedur i realiów rządzących „finansowym światem”. Wszechstronna znajomość produktów i usług z tej branży pozwala mi na kreatywne podejście do trudnych tematów.

Nie samą pracą jednak żyje człowiek. Na co dzień mieszkam na wsi, gdzie udzielam się jako działacz społeczny, głównie w lokalnym klubie sportowym oraz, jak to zwykle w pozamiejskiej społeczności bywa, Ochotniczej Straży Pożarnej. Decyzją mieszkańców mojej miejscowości od ponad 10 lat sprawuję też mandat radnego„ w mojej małej ojczyźnie”.

Od kilku lat sam jestem przedsiębiorcą, więc pozwolę sobie na stwierdzenie, że doskonale znam potrzeby i problemy osób prowadzących własne działalności gospodarcze. Przyświeca mi zasada: „rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cud trzeba chwilę poczekać”.

Pomagam przedsiębiorcom, jak również klientom indywidualnym, w ubezpieczaniu ich majątku oraz pozyskiwaniu najlepszego, dostępnego finansowania dla ich inwestycji. Staram się bardzo profesjonalnie, rzetelnie i tak po ludzku, uczciwie podchodzić do klienta.

Zapraszamy do kontaktu.

Arkadiusz Maliszewski
amaliszewski@f4b.pl
tel. +48 500 092 774